Jeśli wiesz już dokładnie w co lubisz grać, to wiedz, że na PlayStation League nie trzeba będzie długo czekać. Granie w tą grę w cale nie jest trudne, wystarczy kilka godzin aby cieszyć się długą grą w piłkę nożną. Prezentuj swój poziom piłkarskiego zaawansowania w e-piłkarskich rozgrywkach. Daruj sobie wstępne gierki przeciwko słabym graczom. Twój poziom reprezentuje Ciebie. Jeśli masz taką możliwość zagraj już teraz w PlayStation League.

PlayStation League to nie lada gratka dla miłośników serii i piłki nożnej. PlayStation League nie trzeba nikomu przedstawiać, jest to gra dla miłośników rozgrywek piłkarskich na najwyższym poziomie. Każdy z pięciu sezonów w grze ma zupełnie nowe formuły rozgrywania meczów w turnieju finałowym. Dodatkowo zmieniono również organizowanie rozgrywek off-line. Sony przewidziało upominki dla oglądających zmagania wirtualnych piłkarzy i całych drużyn. Natomiast gracze otrzymają nagrody od sponsorów i organizatorów.

PlayStation League ma zapewnioną relację live dla fanów finałów. Zorganizowano również specjalne pomieszczenie do całodniowych zmagań. Nie zabraknie również ulubionych głosów gaimingowych komentatorów sportowych. Oglądający mogą liczyć na upominki od PlayStation. Każdy sezon będzie kończył się turniejami finałowymi. Dołączono również linki przenoszące do sklepu PlayStation. Zmiany graficzne, szczególnie interfejsu będą widoczne w całej grze. W szczególności zaś na stronie głównej PlayStation League.

Cała gra PlayStation League wymaga od gracza konsoli PS4 lub jej rozszerzonej wersji PS4 Pro. Ważne jest również, aby gra była oryginalna. Gracz musi wykupić również członkostwo w PlayStation. Użytkownicy spełniający przywołane warunki będą walczyć o tytuł mistrza sezonu wraz z licznymi nagrodami od sponsorów i organizatorów całego przedsięwzięcia.

Gra PlayStation League wraca z odświeżoną grafiką i nowościami. Wśród najważniejszych jest możliwość śledzenia live zmagań finałowych wraz z głosami znanych komentatorów gaimingowych oraz nagrodami od sponsorów i organizatorów dla graczy i upominkami dla oglądających. Również ważną nowością jest aż 5 sezonów turniejów finałowych. Miłośnicy zmagań piłkarskich będą mieli co robić w nowej odsłonie kultowej PlayStation League.