Słuchając o grach wyścigowych otwiera się serce na samochody. Rajdy komputerowe pozwalają na wczucie się w podróż samochodem. Dając im coś otrzymujesz emocje i dreszczyk. Gęsia skórka występuje na przedramionach. Wiesz już, że ta gra wyścigowa będzie hitem twojego wolnego czasu. Gra Sega Rally Championship wciągnie cię na długo w swoje trasy i zdobywanie pierwszych miejsc.


Wyścigi samochodowe produkcji SEGA w wydaniu Atari/ Infogrames z roku 1997, przeznaczone na komputer stacjonarny czyli PC, umożliwiają ściganie się samochodami sportowymi znanymi z rajdów samochodowych. Miłośnicy rajdu Dakar będą wprost zachwyceni wyborem kilku nie łatwych tras.
Jeżeli jesteś miłośnikiem wyścigów samochodowych, a coroczny Rajd Dakar nie jest ci obcą nazwą, to prezentowana gra jest zdecydowanie dobrym wyborem na długie wieczory. Zasiądź za kierownicą Toyoty i zdobądź sławę jako wyśmienity kierowca wyścigowy. Przejdź do trybu multiplayer i pokaż swoje umiejętności przyjaciołom i znajomym. Gra przeznaczona na PC, przeniesiona z konsoli Saturn.
Gra umożliwia wybranie trybu single albo multiplayer. Zatem gracz może grać z komputerem albo innym graczem. Jest to rok 1997, a więc gra wspólna odbywa się za pomocą sieci lokalnej LAN. Sega Rally Championship zostało zaadaptowane na PCeta z konsoli Saturn.


Jeśli każdego dnia myślisz o chwili relaksu z grą komputerową, a twoim ulubionym gatunkiem są gry wyścigowe, to trafiłeś na legendę w tej dziedzinie. Gra Sega Rally Championship była jedną z najlepszych i pierwszych gier wyścigowych, która wychowała pokolenia miłośników samochodów. Zainstaluj sobie odpowiednie mechanizmy potrzebne do odpalenia starych gier i wciągnij się w świat mistrzostw wyścigów samochodowych.
Miłośnicy samochodów mogą zacierać ręce, gra Sega Rally Championship oddaje do ich dyspozycji kilka znanych i cenionych marek: Toyota, Celica, Lancia Delta Integrale. Trzeba przyznać, że wszystkie prezentują się doskonale jak na późne lata 90 XX wieku przystało.

Sega Rally Championship jest grą zręcznościową rozgrywki odbywają się w trybach: Time Attack czyli na czas, bez przeciwników; Arcade w którym zdobywamy punkty i ścigamy się z innymi samochodami lub tryb wieloosobowy, w którym ścigają się zarówno dwaj gracze jak i samochody sterowane przez komputer. Istnieje opcja ghost car, która umożliwia wprowadzenie cienia własnego samochodu z poprzedniej jazdy, która ułatwia pokonanie swojego rekordu na danej trasie.
Gra Sega Relly Championship umożliwia ściganie się dwóch osób na różnych trasach: drogach szutrowych i drogach asfaltowych. Możliwe jest włączenie również trybu GBA, które umożliwia grę aż czterech osób. Przycisk Replay umożliwia odtworzenie niedawno odbytego wyścigu samochodowego. By pomóc w rozwoju swoich umiejętności kierowania samochodem, możesz zasiąść za kierownicą samochody wirtualnego. Taka jazda pokaże ci na czym polegają wyścigi i trzymanie emocji na wodzy.