Najnowsza gra lego podbija świat. Tak było zawsze z produktami tej firmy. Zaczęło się od klocków, przeszło przez filmy, a skończyło na grach. Nie tylko najnowsze lego jest grywalne. Fajni tej marki grają we wszystko co jest związane z lego. Zobacz, które gry najczęściej są wybierane do ponownego grania. Tym bardziej jest to ciekawe zestawienie, jeśli do tej pory nie miałeś okazji grać w żadną serię od lego.

O najnowszej grze Lego

Wyprodukowane niedawno i wprowadzone na rynek LEGO Star Wars: The Skywalker Saga pokazało, że gry z pod szyldu tej marki szybko znikają z półek. Pamiętne czasy budowania z klocków tej firmy odeszły do lamusa. Jednak firma poszła na przód wraz z rozwojem technologii. Dzisiaj zagrasz w grę, zamiast budować zamek, samochód czy wóz. Najbardziej rozchwytywaną grą od LEGO było Star Wars: The Video Game tej marki. Będzie ono niebawem świętować dwadzieścia lat. Mimo upływu tylu lata, jest to gra nadal grywalna. Niektórzy uważają nawet, że fani wolą w nią grać bardziej niż w nowości.

Drugą najbardziej grywalną grą od LEGO jest wersja The Lord of the Rings. Gra powstała na bazie sukcesu filmu Władca Pierścieni, który powstał na podstawie książek J.R.R. Tolkiena. Fani Śródziemia nie mogli nie zagrać w tę kultową grę, która oddawała klimat i losy ich lubionych bohaterów. Klockowi: Gandalf, Aragorn czy otchłań Mordoru, do którego można było wrzucić pierścień, to tylko nieliczne atrakcje prezentowanej gry LEGO.

LEGO bazowało na wielu świetnych produkcjach filmowych. Tak gracze mogli wcielić się w Indiana Jonesa, w grze LEGO Indiana Jones: The Original Adventures. Tutaj również twórcy zachowali oryginalne sceny i oddali klimat filmowych akcji. Nie brakuje też wersji z piratami z Karaibów albo kultowego Harryego Pottera. Fani najbardziej znanych, głośnych filmów Hollywood mogą wybrać sobie co chcą, LEGO postarało się o opracowanie wielu filmów do świata klocków.

Źródło informacji: www.informacjeonline.pl